#16 2010-01-15 10:53:52

lawenda1234

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 3

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Kilka pomysłow na wieczór panieński:
1 fajny wyjazd do spa na weekend w którym poddacie się zabiegom i  pielęgnacji
2 limuzyna, dyskoteka, prezenty i gadżety dla Przyszłej Panny Młodej, która musi odpowiedziec na sprośne pytania żeby dostać np. podwiązkę, kości do gry erotycznej, seksowną bieliznę, itp. dodatkowo identyfikatory z najgorszym zdjęciem " królowej wieczoru"

-----------------------
Pomysł na http://www.panienskie.pl/ Warszawa Kraków Gdańsk –
http://www.panienskie.pl/

Offline

 

#17 2010-02-09 13:59:33

ishka26

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 2

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Hej Forumki
Jestem świadkową u swojej przyjaciółki Jesteśmy z Krakowa i chcemy zorganizować naszej ukochanej jakiś szalony wieczór panieński. Myślałyśmy aby pojechać do Warszawy ale okazało się, że jest za drogo i zdecydowałyśmy się na wyjazd do Wrocławia
Nie chcemy się bawić w mieście gdzie jesteśmy codziennie... Chcemy aby Kaśka zapamiętała ten wieczór na zawsze hihi
Znalazłam stronki z pomysłami i firmami które organizują ten "ostatni wieczór"
Najbardziej podoba mi się oferta firmy [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] ...
Słyszałyście jakieś opinie o nich?
Na innym forum znalazłam, że dziewczyny były wniebowzięte Mają tyle atrakcji, że chciałabym chyba wszystkie aby były podczas tego wieczoru
Proszę pomóżcie...

Offline

 

#18 2010-07-16 15:59:05

slodkakotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 1

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Bylam ostatnio na wieczorze panienskim u mojej kuzynki. Imprezka odbyla sie w salonie fryzjersko kosmetycznym "Marylin" na przymorzu. Zabawa byla super, popilalysmy drineczki podczas gdy pani kosmetyczka i fryzjerka zajmowaly sie nami. Babskie ploty, cos dla urody, a poznioej takie wypieszczone udalysmy sie na clubing do Sopotu. Rewelacyjny pomysl! Gdyby ktos chcial moge podac namiary na ten salon! Exkluzywne miejsce i kapitalna obsluga!

Offline

 

#19 2010-08-27 21:10:07

Bananna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 1

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

kalinka321 napisał:

„Znajdź swoje przyjęcie” to pomysł dla lubiących wyzwania. Wymaga on wcześniejszych przygotowań, ale naprawdę warto poświęcić trochę czasu i energii. Panna młoda zostaje uprzedzona, że czekają ją poszukiwania. Razem z jedną lub dwiema koleżankami wybiera się w wyznaczone miejsce. Tam musi podać barmanowi umówione wcześniej hasło, wypić drinka. Wówczas barman podaje jej nazwę kolejnego lokalu i np. zadanie, które musi w nim wykonać, by dowiedzieć się o kolejny adres, itd.

Liczba odwiedzonych lokali nie powinna być za duża (rozsądna ilość to 4-6). Pozostałe koleżanki czekają na nią w ostatnim lokalu. Towarzyszki poszukiwań mogą robić zdjęcia, by później reszta dziewczyn dowiedziała się, co się działo po drodze.

Zabawne może być również serwowanie drinków pannie młodej tylko wtedy, gdy na nie zasłużyła. Musi na przykład zdobyć czyjąś wizytówkę lub przynieść rolkę papieru toaletowego z męskiej ubikacji. Dobrze wcześniej przygotować listę zadań. Możecie zagrać również we wcześniej wspomniane „Pytanie czy wyzwanie”, co w lokalu wychodzi z reguły o wiele śmieszniej.

TA ZABAWA JEST DLA MNIE SUPER I SAMA TEŻ BYM TAKĄ CHCIAŁA

Ja miałam coś takiego w Krakowie. Świetna sprawa Jest taka firma jakby co podam namiary na priv Polecam!

Offline

 

#20 2010-10-10 22:33:48

panilusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 1

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Ja ostatnio wyprawiałam wieczór panieński mojej siostrze jako jej świadkowa.
Nie chciałam wymachującego jajcami tancerza bo jakoś mnie to żenuje, moja siostra też jest raczej poważna z natury, więc wymyśliłam wieczór panieński a'la dżentelmeński wieczór kawalerski.
Kupiłam dla każdej dziewczyny czarny melonik (9zł za sztukę na allegro więc tanio) do tego sztuczne wąsy. Melonik i wąsy musiał założyć każdy. Do tego każdy dostał po cygarze żeby dopełnić wizerunku dżentelmena.
Tak siedziałyśmy przy żarciu i winie, główną atrakcją wieczoru było pójście (w wąsach i melonikach oczywiście) w odludną część miasta, tam podpaliłyśmy i wypuściłyśmy w powietrze takie wielkie lampiony w kształcie serc (jeden taki kosztuje raptem niecałe 3 złote!) Trochę się bałyśmy ale efekt był świetny.
Każdy dostał swój melonik i wąsy na pamiątkę.
Mogę polecić sklep na allegro gdzie udało mi się kupić i meloniki i wąsy i lampiony -nazywa się phu-image
Kupiłam tam też sztuczne płatki róż które rozsypałam na stole jako dekoracja oraz baloniki. Koniec końców najdrożej wyszły cygara - nie mogłam znaleźć żadnych tanich, w końcu w kiosku (chyba kolporterze) udało mi się dostać cygaretki które były właściwie wielkości cygar, ale tańsze.

Ostatnio edytowany przez panilusia (2010-10-10 22:36:20)

Offline

 

#21 2011-03-22 16:26:40

Sandra1972

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-22
Posty: 2

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

a ja ostatnio organizowałam taki wieczór swojej przyjaciółce i zaprosiłyśmy tancerza. Wierzcie mi, że jest ogromna różnica między striptizem a tańcem erotycznym. Nasze Ciacho nie pokazało wszystkiego czym go Pan Bóg obdarzył, dzięki czemu było tajemniczo, ale i erotycznie....ahhh te ciałko...mmmm.... wziełyśmy tancerza z grupy Dancing Models (nie wiem, czy tu można podać nazwę, ale jak by moderator usunął, to proszę na priv, chętnie podam namiary, bo warto) grupa jest z Warszawy, ale jeżdżą po całej Polsce, no i mają normalne ceny, co nie znaczy, że jakość usługi jest gorsza! Wręcz przeciwnie !!! Szczerze polecam !!!

Offline

 

#22 2011-06-22 11:44:47

 AlexHB

Nowy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 7
WWW

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Witam
Bardzo dużo pomysłów na zabawy, organizację, prezenty, konkursy itp. znajdziecie na stronie [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] Serdecznie zapraszam

Offline

 

#23 2011-07-25 14:05:06

Zośka001A

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 2

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Aby się długo nie rozpisywać i nie powtarzać pomysłów typu tort, striptizer, karaoke, napiszę tylko to co w wieczorze panieńskim było nowego (innego) w stosunku do standardu, w którym miałam przyjemnosc uczestniczyć jako osoba współorganizująca imprezę. Raz, że pierwszym pomysłem było wyciągnięcie przyszłej Panny młodej nie na wieczór, ale na cały dzień. Dwa, że względu że jest to wielka miłosniczka koni (podobnie jak my wszystkie) to od rana zaliczyłyśmu stajnie i prawie 2 godzinną przejażdżkę. Po obiedzie miałysmy za to prawie trzy godziny wolnego. Z tym był juz większy problem, ale został on rozwiązany. Wykorzystałyśmy, że jedna z nas jest jeszcze singielką i miała puste mieszkanie. Kupiłaysmy butelke dobrego wina (tak aby było po małej lampce dla każdej), odpaliłyśmy laptopa i zafundwałuśmy przyszłej Pannie Młodej test ze strony [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] . Zabawa była przednia, trzy godzinki mineły. Okazało się że za jednego płatnego SMS-a mamy drugi test w prezencie. Tak wiec może takie rozwiązanie, jeżeli sama impreza nie odbywa się tylko w restauracji?

Offline

 

#24 2011-09-17 13:58:30

 Liluś

Nowy użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-09-17
Posty: 2

Re: Wieczór panieński - pomysły jak spędzić

Podstawa na wieczór panieński to erotyczne zabawki z Allegro i erotyczny tort My wybrałyśmy tort łóżko z leżącym panem wyposażonym w odpowiedni instrument Polecam: http://rogwojskiego.pl/img/albumy/torty … ych/album/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pomorskiewesele.pun.pl