#1 2011-08-16 19:20:24

kinga25

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 1

Szukam hotelu w pobliżu trójmiasta :)

Witajcie kochani!

Poszukuję hotelu niedaleko trójmiasta. Marzy mi się wesele w pięknej, malowniczej okolicy- nie musi być to koniecznie miasto. Planujemy wraz z narzeczonym wesele na około 200 osób, więc potrzebowałabym sali, w której nie byłoby "ścisku" i w której goście czuliby się komfortowo. Ponadto chcielibyśmy zapewnic gościom noclegi- wolałabym, aby wszyscy spali w jednym miejscu, więc hotel musi dysponowac miejscami noclegowymi dla minimum 180 osób. Miło byłoby również móc skorzystać z zaplecza spa . Liczę na Was kochani!

kinga25

Offline

 

#2 2011-08-17 14:12:57

andziorek9

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1

Re: Szukam hotelu w pobliżu trójmiasta :)

W czerwcu otworzyli nowy hotel w Gniewinie. Jest naprawdę imponujący.  www.hotelmistralsport.pl tel. 58/ 736-46-00
- Dla mnie był to strzał w 10-tkę ! Organizowałam tam wesele w lipcu.

Hotel mieści chyba ponad 200 osób, mają i dwójki i apartamenty. SPA jest rewelacyjne, fajne sauny (sucha, na podczerwień, parowa), hammam (fajni masażyści), basen, siłownia, sala cardio, fitness klub; robią fajne zabiegi na ciało. Kucharz jest elastyczny. Sala restauracyjna jest spora i ma piękny widok na zielone otoczenie hotelu, obok jest jeszcze sala konferencyjna oddzielona tylko przesuwną ścianą, więc można połączyć. Zresztą sama spróbuj.

Życzę powodzenia !

Offline

 

#3 2011-09-11 10:00:29

moniquee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 3

Re: Szukam hotelu w pobliżu trójmiasta :)

Na wesele polecam Dworek Gościnny w Gdańsku lipcach www.weselegdansk.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Drohiczyn TS2 Space customer experiences