#1 2016-02-15 12:38:50

merka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-15
Posty: 6

Jak się skutecznie reklamować? (salon fryzjerski)

Witam serdecznie. Niedługo planujemy otworzyć (z koleżanką) salon fryzjerki. To będą na początek dwa stanowiska pracy dla fryzjerek i (w przyszłości) jedno dla kosmetyczki. Planuję też by jedna z nas jeździła do klientek np. do domów - wiem, że jest takie zapotrzebowanie dlatego to będzie ważny aspekt całej działalności. Pewnie będą to wybrane godziny i dni i jakaś ograniczona forma, bo docelowo ciężko będzie to na starcie ogarnąć. W przyszłości, gdy (być może) dojdzie jeszcze jedna pracownica będzie to znacznie częstsze. W każdym razie aktywnie będę wykorzystywać samochód - dojazd do klientek, poruszanie się po całym mieście otworzyło mi oczy na możliwość dodatkowego wykorzystania samochodu. Chodzi mi o wykorzystanie go jako powierzchni reklamowej dla naszego salonu. Czy to jest dobry pomysł Waszym zdaniem? Widziałam już takie rozwiązania, m.in. na fabrykareklamy.pro i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego pomysłu. Przydałaby mi się jeszcze tylko opinia potencjalnych klientek - czy taka forma może przyciągać?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pomorskiewesele.pun.pl