#1 2015-07-14 19:13:45

janina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 12

być jak Popek Monster

Młody chłopak z Kalisza postanowił zaistnieć w mediach, głównie w internecie. Postanowił upodobnić się do swojego idola - Popka Monstera - rapera i samozwańczego „króla Albanii”. Chwycił więc ostre narzędzie i pociął sobie twarz aby wyglądać tak jak ON. By mieć odpowiednią widownię przebieg i efekty transformacji zamieścił na Facebooku. Wkrótce jego oficjalny profil na portalu społecznościowym polubiło ponad 230 tysięcy osób, a kanał z filmem z ceremonii samookaleczenia na YouTube ma blisko 80 tysięcy subskrypcji.
XXI wiek ....
Ludzie łykają podpałkę do grilla by się naćpać, a pogotowie jeździ jak oszalałe by ich ratować.
Jednocześnie w drugim krańcu miasta dystrybutor pogotowia odmawia przyjazdu do chłopaka pogryzionego przez psa. Poucza by ten samodzielnie zrobił sobie opatrunek i rano poszedł na rejon. Mnie też to spotkało. Jak byłam mała pies bawiąc się ze mnie ugryzł mnie w policzek. Zostawił mi mało przyjemną pamiątkę.  Pewnie gdyby lekarz zeszył ranę nie wyglądała by tak paskudnie. Zastanawiałam się jak się czy nie warto spróbować pozbyć się tego. Podobno usunięcia blizny można zrobić przy pomocy lasera w Warszawie http://lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html . Pani konsultantka ma mnie umówić z lekarzem by to obejrzał. Dlaczego jedni samookaleczają się na całe życie, a inni muszą płacić by wyglądać normalnie.
Dziwny jest ten świat....

Offline

 

#2 2015-08-04 12:54:16

aspen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-16
Posty: 18
WWW

Re: być jak Popek Monster

Co ten chłopak ma w głowie... Co gorsza pojawili się też inni naśladujący go i samookaleczający się...

_____________________
Długopisy z duszą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pomorskiewesele.pun.pl