#1 2012-06-18 10:59:06

roma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 8

Jak faceta zmusić by się leczył

Nasz siedzący tryb życia, komputer, samochód, nie pomagają, gdy podczas urlopu pojawi się w nas turystyczny duch trapera. Ostatnio takie ambicje grotołaza-amatora trafiły mojego męża w Turcji, gdy zwiedzając Kapadocję wziął sobie na ambicję przeciskania się przez każdą dziurę. W efekcie po kilku dniach noga w kolanie zrobiła się gorąca i pojawił się silny ból, który skutecznie uprzykrzył nam urlop. Po przyjeździe ból nie ustępuje, a wyjście do lekarza skutecznie wystraszyła męża perspektywa artroskopii. Facet zaparł się i wołami nie zaciągniesz go do lekarza. Nie wiem czy brak leczenia nie doprowadzi to do  poważniejszych zmian w stawie kolanowym. Pomóżcie co mam robić.

Offline

 

#2 2014-05-09 08:11:48

sympatyczny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 6
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

najlepiej to jak faceta zmusisz do ruszenia się z domu odbierzesz mu komputer i oglądanie tv bo sam to przerabiałem niestety ze sobą ale teraz zmieniłem swoje podejście


Jeśli się kocha to miłość wszystko przetrwa booking hotel in lublinl nawet złe chwile

Offline

 

#3 2014-08-14 11:11:30

 karinamora

Nowy użytkownik

Skąd: Kobiela
Zarejestrowany: 2014-08-14
Posty: 5
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Wydaje mi się, że dopiero tragedie powodują, że otwieramy oczy. Wiele osób musi być postawiona pod ścianą, dopiero potem zmienia swoje życie. To przykry, że wiele osób nieszczęście traktuje jako moment zwrotny.


Szukasz miejsca na noclegi na weekendowy wypad poza Radom ?

Offline

 

#4 2015-01-19 14:45:25

 Agniesia1988

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 7
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Mój bratanek miał coś takiego robione po meczu piłki nożnej. Jego kolano zostało prawie zmasakrowane Pomimo tego, że jest nastolatkiem, nie bał się tego. Więc trochę dziwi mnie podejście dorosłego człowieka.


Profesjonalna organizacja imprez weselnych
Posiadamy duże doświadczenie oraz sprawdzone i kreatywne pomysły.

Offline

 

#5 2015-01-23 16:52:52

tobi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 3

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Rany? Co na tym meczu się działo, że miał kolano prawie zmasakrowane? Ostry faul?

Offline

 

#6 2015-02-09 18:09:28

Golderka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-09
Posty: 5

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Hehe, mój też gra w piłkę i wiem co to znaczy. Wraca z meczu jak z pola bitwy. Co do kolana, wystarczy solidny kopniak od tyłu. Taki na prawdę solidny.


Serdecznie polecam: http://fotobudkawarszawa.pl/

Offline

 

#7 2015-07-30 08:09:07

emka28

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-27
Posty: 95

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

jak mocno sie poobija i bedzie czul ze nei ma wyjscia to pojdzie wyluzujcie i nie rozczulajcie sie tak

Offline

 

#8 2015-08-04 12:58:52

aspen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-16
Posty: 18
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Powikłania po urazach kolana mogą być naprawdę poważne. Mój brat leczy już dwa lata zerwane wiązadła i uszkodzoną łękotkę po wypadku na nartach. Także polecam trochę zrozumienia powagi sytuacji, bo w tym kraju to trzeba mieć zdrowie, żeby się leczyć.

_____________________
Długopisy z duszą

Offline

 

#9 2020-06-30 14:49:00

helaq1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-06-30
Posty: 3
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Ja na szczęście mam świadomego faceta, który wie że najważniejsza jest profilaktyka. Ostatnio robił pakiet badań na nowotwory!

Offline

 

#10 2020-09-23 14:42:58

instamama

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 14

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Powiem Ci kochana, to tak ze wszystkim, nie tylko z kolanem. Dlatego ja uważam, że trzeba nie doprowadzać do problemów. Dajmy na taką kamicę moczową, jak się nie dba o siebie, to potem są takie problemy. Mój mąż, też nie chciał się stosować do moich zaleceń, ale w końcu dałam mu do przeczytania ten https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-ne … ca-nerkowa artykuł. Dopiero lektura fachowego wpisu pomogła mu zmienić zdanie. Może w twoim przypadku będzie podobnie, po prostu musisz znaleźć odpowiedni materiał, który go przekona.

Offline

 

#11 2020-11-27 13:18:00

helaq1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-06-30
Posty: 3
WWW

Re: Jak faceta zmusić by się leczył

Podrzuć mu ten link: https://r-cito.pl/dolegliwosci-rehabili … ol-kolana/ Może jak poczyta o metodach rehabilitacji kolana to go przekonasz. Nie zawszą są to ćwiczenia z fizjoterapeutą, można zastosować krioterapię, laseroterapię lub terapuls, które nie daję nieprzyjemnych odczuć a dają szybkie rezultaty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs w polsce Alojamiento Radolfzell am Bodensee Sienna Hotels Moldawien