#16 2011-01-08 10:53:40

Goldencards

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 5

Re: Zaproszenia ślubne

Duży wybór zaproszeń i dodatków ślubnych:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Polecam również dział "Porady Ślubne":
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

oraz wiersze i teksty zaproszeń:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#17 2011-04-05 19:51:16

Goldencards

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 5

Re: Zaproszenia ślubne

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą pracowni projektowej GOLDENCARDS  [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość].

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór ręcznie robionych zaproszeń ślubnych, wykonanych z różnorodnych, wysokiej klasy dodatków i papierów ozdobnych.
Do każdego zamówienia przedstawiamy wizualizacje projektu, która uwzględnia wybrane czcionki, teksty i wiersze ślubne.
Wybierając nasze produkty maja Państwo gwarancje wyjątkowego i oryginalnego wzornictwa, wysokiej jakości ręcznego wykonania oraz najlepszych materiałów.

Dodatkowo oferujemy Państwu wybór gotowych, bardzo ekskluzywnych zaproszeń. Perłowe i metalizowane papiery, delikatne faktury, pomysłowe wzory, przepiękne i gustowne tłoczenia, pozłacane napisy i motywy dodają uroku i klasy.

Zapraszamy również do zapoznania się z poradami ślubnymi, które pomogą Państwu przy organizacji ślubu i wesela.

Zespól Goldencards
Zaproszenia i akcesoria slubne
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#18 2012-02-22 11:31:07

Kasia13

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 1

Re: Zaproszenia ślubne

Ja zakupiłam zaproszenia  przez sklep internetowy www.zaproszenia24.com.pl i jestem zadowolona. Szybka i miła obsługa a co najważniejsze to cena przystępna dla każdego. Zobaczcie i oceńcie sami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pomorskiewesele.pun.pl